Chciałbyś podjąć z nami współpracę?

Wycena projektu jest oparta na złożoności Twojej strony internetowej. Po dokładnym zrozumieniu Twoich celów i wyzwań oraz przygotowaniu wstępnej koncepcji, wyślemy Ci dokładną wycenę projektu.

  • check
    Rozmowa wstępna potrwa maksymalnie 15min i pozwoli nam ustalić, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.
  • check
    Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 12h.
  • check
    Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, umówimy się na warsztat zerowy, a następnie wycenimy projekt. Ten etap jest również bezpłatny.

Wypełnij formularz

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.
Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Coś jest niejasne?

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje stworzenie strony www u was?
expand_more
Koszty stworzenia strony są skalkulowane tak, aby były rentowne nawet dla małych i średnich firm. Jeżeli chcesz poznać dokładne koszty dla swojej firmy, wypełnij formularz zgłoszeniowy i opowiedz nam więcej o swoim projekcie.
Ile czasu zajmuje stworzenie strony?
expand_more
Nasz proces budowy strony trwa średnio od 20 do 40 dni roboczych. Wszystko zależy od złożoności projektu i wykonywanych działań.
Czym jest Webflow?
expand_more
Webflow to narzędzie nowej generacji do tworzenia nowoczesnych stron internetowych i zarządzania ich treścią w łatwy sposób. Strona zbudowana na Webflow nie wymaga stałej opieki, gdyż o wszystko dba Webflow, a ty w tym czasie skupiasz się na prowadzeniu biznesu, a nie na tym czy strona działa, czy nie. Strona Webflow oparte są na jednym z najwydajniejszych i niezawodnych hostingów na świecie - Amazon Web Services, na którym działa np. Netflix czy Facebook. Już nie musisz się martwić czasem ładowania strony i jej wolnym działaniem. Strony oparte na Webflow potrafią wczytać się w mniej niż 1 sekundę.
Czy będę mógł na mojej stronie internetowej samodzielnie edytować treść?
expand_more
Webflow jest przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze. Edycja treści, obrazków, całych sekcji na stronie to łatwizna. Dodatkowo zostaniesz przez nas przeszkolony jak to robić.
Czy po ukończeniu strony będzie można ją rozbudowywać?
expand_more
Dzięki specjalnemu procesowi budowy i przygotowaniu strony na starcie do rozbudowy nic nie stoi na przeszkodzie. Myślimy o tym za wczasu, abyśmy mogli w przyszłości dodawać nowe funkcjonalności do Twojej strony firmowej, bez potrzeby jej całkowitej przebudowy.

Zadowoleni klienci

Poniżej znajdziesz kilka słów o nas od naszych klientów.

arrow_drop_down

Wiedzieliśmy, że przeniesienie firmy i jej całej oferty offline do online to długi i skomplikowany proces. Nettsteder przedstawił nam wszystkie trudności, z jakimi możemy się spotkać i zaproponował stopniowy proces wdrażania firmowej strony. Nauczyliśmy się wielu niezbędnych marketingowych kwestii, które procentują dla nas co dzień.

Michał B.
tabell.pl
arrow_drop_down

Wszystko zaczęło się od pomysłu, który pomogła nam wcielić w życie firma Nettsteder. Z ich pomocą nie tylko zbudowaliśmy sklep i ułożyliśmy działania marketingowe, ale również byli dla nas wsparciem podczas całego procesu sprzedaży.

Piotr D.
homegymnastic.pl
arrow_drop_down

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skutecznych działań agencji Nettsteder. Po pierwsze, płynnie wprowadzili nasz biznes do świata online. Po drugie, wspierają nas w codziennych decyzjach biznesowych i generują dla nas ciągły obrót. Udowodnili, że można im zaufać co do podejmowanych decyzji.

Stolarnia Sęcuty
sęcuty.pl
Proces w skrócie

Jak projektujemy strony?

Na samym początku przechodzimy przez bezpłatny warsztat zerowy, który pomoże nam poznać Twoją firmę i cele, jakie ma spełniać projekt. Na bazie tych informacji przygotowujemy wstępną wycenę i plan projektu.

1
/
Przygotowanie strategiczne

Najpierw musimy zbudować mocne fundamenty. Na starcie przeanalizujemy Twój obecny model biznesowy i wartości, jakimi dysponujesz jako firma. Następnie weźmiemy pod warsztat działania konkurencji i prześledzimy proces zakupowy Twoich klientów.

2
/
Identyfikacja wizualna

Na podstawie wcześniej zdobytych informacji sprawdzimy, czy Twój obecny wygląd marki jest spójny z wartościami i komunikatem, który będziemy chcieli głosić dla Twoich klientów. Jeżeli wykryjemy możliwość udoskonalenia identyfikacji, wprowadzimy zmiany w cenie.

3
/
Projekt graficzny i treści

Najdłużej trwający etap, na którym opracujemy: drogę klienta po stronie, jakie informacje są niezbędne do przedstawienia oraz napiszemy teksty i przygotujemy projekt graficzny całej strony w Figmie. Przed wdrożeniem będziesz miał wgląd jak strona, będzie wyglądać.

4
/
Wdrożenie strony

Ostatni etap naszego procesu. Kiedy projekt strony zostanie zaakceptowany, bierzemy ją na warsztat i programujemy wszystko w Webflow. Po wdrożeniu strony przeszkolimy Cię również z jej obsługi oraz zaprezentujemy pakiety opieki nad stroną.

Sprawdź nasz proces budowy stron dla firm

Proces, który wiele wyjaśnia i pomaga małym firmom zbudować zarabiające strony firmowe.